CLICK BOMB HAKKINDA

"Click Bomb" markası 2009 yılının eylül ayında kurulup imalata başlanmıştır.
Markanın kuruluşundan itibaren yalnızca “Genç erkek giyim” alanında imalat yapan firmamız ilk dönemlerde yalnızca üst grup ürün üretirken ilerleyen yıllarda ürün yelpazesini genişletmiştir.
“Click Bomb” adı tekstilin doğasında bulunan “Bomba modeller ile sükse yaratmak” tabirinin bir yansıması olarak ortaya çıktı ve biz "Click Bomb" olarak ilk günden beri kendi ürünlerinin tasarımlarını yaparak Merter tekstilinde öncülerden olmaya gayret gösterdik. Bu hususta gerek müşteri pörtföyümüzün günden güne artması, gerekse insanların beğenileriyle bize geri dönüş yapmaları bu gayrette başarıya ulaştığımızı bize göstermektedir. Tasarlayıp ürettiğimiz her ürün ile piyasada bir “Bomba” etkisi oluşturmaya çalışmak markamızın bir misyonu haline gelmiştir.
Markanın kuruluşundan hemen itibaren satışlarımız Yurt dışında da hızlanmaya başlamıştır. İlerleyen yıllarda ise dış piyasa, müşteri pörtföyümüzün büyük kısmını oluşturmuştur.
Yurt içinde ise "Click Bomb" ürünlerine hemen hemen her ilde ulaşmak mümkün hale gelmiştir.
Firmamızın en temel hedefi, kuruluşunda yola çıkarken sahip olduğu karakter ve çizgisini bozmadan bir dünya markası haline gelebilmektir.

ABOUT US

"Click Bomb" started manufacturing products since September 2009.
Right after the establisment of the company, main focus was “Young male clothing” in the beginning and Click Bomb continued to expand their product portfolio in the following years.
“Click Bomb” brand name was founded as a reflection of the phrase “Creating Hits with Bomb like models” and we tried our best efforts to be the pioneers of Merter textile by designing our own products from the first day.
In this context, our rising customer portfolio and positive feed backs from the users are proofs that we were successful with our brand. Creating a “Bomb” effect with each of our designs have become a company mission along the way.
After the company was established, “Click Bomb” increased their over sea sales each day. In the following years, oversea market was called out be a big portion of the comapany’s sales.
In the domestic market, it has become possible to get “Click Bomb” brands in each city.
Main aim of our company is to become a global brand while preserving the style and character of the brand.COMMUNICATE

ALL RIGHTS RESERVED CLICK BOMB 2014